وبلاگ
۴
آبان

فعال‌سازی حساب Creator Account اینستاگرام

در ابتدا اینستاگرام حساب Creator Account را برای صفحاتی با بیش از ۱۰ هزار فالوور فعال کرد ولی هم اکنون برای تمامی کاربران حق انتخاب بین حساب معمولی و حساب تجاری و حساب Creator  Account وجود دارد.

چطور اکانت اینستاگرام رو به حالت Creator Account تبدیل کنیم؟

شما میتونید حساب کاربری شخصی یا بیزینسیتون رو به یک حساب Creator تبدیل کنید تا از ویژگی های جدید اینستاگرام که برای راحتی فعالیت در اینستاگرام طراحی شده استفاده کنید. اگر حساب کاربری شما خصوصیه این تغییر باعث عمومی شدن صفحتون میشه، همچنین با عمومی شدن صفحتون همه‌ی درخواست‌های دوستی (follow request) بطور خودکار پذیرفته میشود. البته اگر در حال حاضر صفحه شما تجاری باشد، قطعاً خصوصی نیست!

ابتدا وارد صفحه پروفایل خود شده و سپس به setting سپس Account بروید. گزینه Switch to Professional Account وجود دارد! با کلیک بر روی این گزینه می‌توانید حساب معمولی یا تجاری خود را به یک حساب Creator Account اینستاگرام تبدیل کنید.

اولین قدم برای تبدیل شدن به یک حساب Creator Account است و باید بر روی آن کلیک کنید.

کتگوری (category) صفحه خودتون رو با عنوانی که به بهترین نحو شما رو معرفی میکنه انتخاب کنید. اگر صفحه Facebook دارید و تمایل به اتصال اون به پیجتون رو دارید اون رو از لیست انتخاب کنید (و یا به لیست اضافه کنید) و اگر تمایل ندارید Skip رو انتخاب کنید. در مرحله آخر اطلاعات تماستون (contact information) رو وارد کنید.

همچنین شما می‌توانید انتخاب کنید که category و contact information به مخاطبانتون نمایش داده شود یا نه که در مقاله قبلی درباره آن باهم صحبت کردیم .

اکنون شما یک حساب Creator Account دارید و می‌توانید از قابلیت‌های جدید آن لذت ببرید.

 

 


نیاز به مشاوره دارید ؟

همکاران ما بصورت 24ساعته آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشند. با یکی از روش های زیر با ما در تماس باشید:

تلگرام